Go to Top

Treningi dla dzieci

Szanowni Rodzice!

UWAGA ZMIANA: koniec treningów będzie 23 czerwca, a nie jak podano wcześniej 19-go, gdyż wtedy (czwartek) jest Boże Ciało. :)

Zbliża się koniec zajęć aikido dla dzieci i przerwa wakacyjna. Dla jednych to był pierwszy sezon treningów, dla innych, Wytrwałych Samurajów już kolejny. Dla całej naszej szkoły był to ważny rok, gdyż jak wiecie jesteśmy z Wami od ponad 10 lat! W tym jubileuszowym roku, udało nam się zorganizować dwa seminaria, w tym jedno z naszym znakomitym gościem z USA Sensei R. Sticklesem 7 dan aikido! Dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzyliście i jednocześnie jesteśmy dumni, że możemy się dzielić z Waszymi dziećmi Sztuką Harmonii jaką jest aikido. Z roku na rok obserwujemy coraz lepszy poziom wszystkich grup dziecięcych i jako rodzice możecie być dumni z postępów swoich pociech! Wspólnie rozwijajmy się dalej!

Harmonogram zajęć do końca semestru wygląda następująco:

5 i 9 czerwca – egzaminy.

Trenujemy do 23 czerwca – kiedy to trening poprowadzi Senpai Basia z Krakowa i odbędzie się zakończenie roku aikidockiego. Tradycyjnie zapraszamy również rodziców!

Dla dzieci, które zgłosiły swój udział, w dniach 26 lipca – 3 sierpnia odbędzie się obóz aikido. Do zobaczenia w Bocheńcu!

Mamy nadzieję, że zresztą Pokojowych Samurajów najpóźniej zobaczymy się we wrześniu, kiedy rozpoczynamy kolejny sezon treningów dla dzieci! Informacje kiedy dokładnie to nastąpi będzie można znaleźć na www.aikido-chrzanow.pl lub www.facebook.com/aikido.chrzanow. Można również dzwonić na numer telefonu podany poniżej.

Pozdrawiamy i życzymy udanych wakacji!

Sensei Piotr Burnos (Tel.: 501 260 604)

Dariusz Feliksik